• info[@]ferrolis.com
  • Ferroli Servis İletişim
    444 1 837

Ferroli Klima Servisi

Ferroli klimalarınız ile alakalı yaşadığınız arıza durumlarından tutun da her bir uygulamada servis gereksinimi duyduğunuz her konuda Ferroli Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız genel merkezden bağımsız özel servis olarak huzurlarınıza çıkmakta olup sizlere tüm sıkıntılarınızda yardımcı olmaktadır. Bugüne kadar da çalışmalarını her daim titizlik ile sağlamış olup sizleri asla zor durumda bırakmamaktadır. Sıkıntılarınızda da gereken yardımları sunmak amacı ile huzurlarınıza çıkmaktadır.

Ferroli Klima Servisi’nin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

  • Ferroli Klima Bakım İşlemi

Ferroli klimalarınızın ihtiyacı olan bakımlarını önemseyin. Bu uygulamanın normal kullanımda senede iki kez yaptırılması gerekmektedir. Uygulamanın yapılmaması halinde kullanıcı olarak yaz döneminde de kış döneminde de birçok sorun yaşarsınız. Bu sorunları yaşamamak için ve her zaman uzun süreli en iyi randımanı sağlamak için bakımları önemseyerek uzmanına yaptırın. Bakımları uzman kadrosu ile yapmakta olan firmamıza bu konuda güven duyabilir, tercih edebilirsiniz.

  • Ferroli Klima Arıza Onarım İşlemi

Ferroli klimanızda meydana gelen; ses yapma, su akıtma, ısıtmama, soğutmama gibi önemli arızalarında her şeyden önce uzman teknik destek yardımı almak istersiniz. Bizler bu yardımları siz değerli tüketicilerimize uzman olan kadromuz ile sunmaktayız. Yaşadığınız her bir sorunda yerimiz her şeyden önce yanınızdır. Uzman ekibimiz kısa sürede yanınızda yer alarak oluşan arızayı tespit eder, çözümlemeyi onayınızı alarak sağlar ve cihazınızı çalışır duruma getirerek sizlere teslim eder. Sizlere ise kalıcı konforu en iyi hizmeti alarak yaşamak kalır. Bu açıdan firmamızı tüm arıza durumlarında dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

  • Ferroli Klima Montaj Demontaj İşlemi

Ferroli klimalarınızın sökülmeye ya da takılmaya ihtiyacı olduğunda yapılması gereken en önemli uygulama montaj-demontajdır. Bu uygulamaların da her daim işin uzmanı tarafından yapılması önerilmektedir. Yanlış bir uygulama sadece cihaz ile sorun yaşamanıza değil teknik açıdan sağlık problemleri de yaşamanıza neden olabilir. Bu açıdan her daim tavsiyemiz Ferroli klimanızın sökülmesi ya da takılması için bizleri aramanızdır. Uzman olan ekibimiz ile sizlere bu konudaki yardımları kesintisiz olarak sunmaya hazır bulunuyoruz.