• info[@]ferrolis.com
  • Ferroli Servis İletişim
    444 1 837

Ferroli Servisi

Ferroli markalı cihazlar konusunda yıllardır özel servis olarak huzurlarınızdaki yerini almakta olan Ferroli Servisi “müşteri memnuniyeti” odaklı çalışmalarına bir de kalitesini ekleyerek sizlere yardımcı olmaktadır. Teknik olarak karşınıza çıkan her tür arıza durumunu önemseyin. Önerimiz bu anlamda uzman yardımı almanız yönündedir. Teknik anlamda sıkıntıları üst üste yaşamak yerine uzmanından yardım almak sizlere her daim kesin çözüm olarak geri dönecektir. Bu açıdan da diyebiliriz ki Ferroli cihazlarınızda meydana gelen her tür arıza durumunda, cihazlarınızın ihtiyacı olan tüm uygulamalarda bizleri tercih etmeye devam edin…

Ferroli Servisi Hizmetlerini Nasıl Sunar?

  • “Müşteri Memnuniyeti” odaklı sunar

Kullanıcılarının hizmet alımında beklentilerini bilir ve onları mağdur edecek her tür davranıştan ve işlemden uzak durur. Kullanıcılarını memnun etmeden hizmetine son vermez.

  • İşini uzmanına bırakır

Kullanıcılarının yaşamış olduğu her tür arıza durumunda ya da bakım gibi durumlarda uzmanı ile işe çıkar. Uzman ekiplerin yapacağı her bir uygulamaya ya da işleme güvenir. Sorunsuz kullanım sağlanmasına yardımcı olacak sonuçları çıkararak hizmetlerine son verir.

  • İşinin arkasında durur ve kullanıcılarına kesin çözüm garantisi sunar

Uygulamalarını uzmanı tarafından yaptığı için yaptığı her işin arkasındadır. Sorunların kesin anlamda kalıcı çözümler eşliğinde sonlandırılacağı konusunda tüketicilerine söz verir ve sözünü tutar. Uygulamalar sırasında parça değişimi ya da tamiri yapar ise kullanıcılarına yaptığı her işleme servis ve işçiliğini de ekleyerek 1 yıl garanti sunar.

  • Çalışmalarını kesintisiz olarak devam ettirir

Her bir kullanıcısının her bir arıza durumunda ya da bakım gibi önemli ihtiyaçlarında kesintisiz olarak ulaşabilmeleri açısından kesintisiz çalışmalar sunar. Çalışmalarına kesinlikle ara vermez ve her bir kullanıcısına vaktinde ulaşmaya özen gösterir. Bu bakımdan dilediğiniz zaman her bir sıkıntınızı dile getirerek yardım almak amacı ile çağrı merkezimize ulaşmanız yeterli olur.

Ferroli Servisi Güvenilir Bir Firma mıdır?

Bu düşünce her bir Ferroli kombi ya da klima kullanıcısının aklında yer edinmektedir. Bizler bu düşüncenin ortadan kalkması amacı ile çalışmakta olan kurumsal bir özel firmayız. Kullanıcılarımızın beklentisini biliriz ve ona göre çalışmalar sürdürürüz. Araçlarımız her bir arıza durumuna karşı tam donanımlıdır. Bu sebeple de genelde işlemlerimiz aynı gün içerisinde son bulur ve kullanıcı da yaşadığı her bir sorundan kurtulmuş olur. Bu anlamda bizlere ve çalışmalarımıza güven duyabilirsiniz.